Rejs “białą flotą” Żeglugi Mazurskiej z Giżycka na Wyspę Kormoranów na Jeziorze Dobskim to niezapomniane przeżycie. Wyprawa ta łączy w sobie niezrównane piękno krajobrazu z atrakcjami przyrodniczymi i historycznymi. Goście będą mogli podziwiać widoki największego na Mazurach wodnego rezerwatu przyrody, w którym obowiązuje zakaz pływania z silnikiem spalinowym – statki Żeglugi Mazurskiej mają specjalne pozwolenie na rejsy pasażerskie po tych wodach.

Rejs poprowadzi gości szlakiem największych prehistorycznych osad powierzchniowych, zbudowanych w czasach prehistorycznych i zamieszkiwanych przez starożytne pruskie plemię Galindów. Rejs będzie trwał około 3,5 godziny, co da gościom dużo czasu na podziwianie wspaniałych widoków na jezioro i otaczający je krajobraz. Podczas rejsu goście będą mieli okazję obserwować miejscową faunę i florę, a także poznać historię tego obszaru i plemienia Galindów.

Jest doskonałym sposobem na odkrycie piękna Jeziora Dobskiego, a jednocześnie poznanie jego wyjątkowej historii i kultury. Goście będą mogli podziwiać wspaniałe widoki na jezioro i otaczający je krajobraz. Rejs jest doskonałym sposobem na relaks i odpoczynek, podczas którego można podziwiać piękno jeziora i jego okolic.

Rejs z Giżycka na Wyspę Kormoranów na Jeziorze Dobskim to niezapomniane przeżycie, łączące niezrównane piękno krajobrazu z atrakcjami przyrodniczymi i historycznymi. Goście będą mogli podziwiać widoki największego wodnego rezerwatu przyrody na Mazurach, poznając jednocześnie historię tego obszaru i plemienia Galindów. Rejs będzie trwał około 3,5 godziny, co da gościom dużo czasu na podziwianie wspaniałych widoków jeziora i otaczającego go krajobrazu.
Wyspa Kormoranów to wspaniały cel podróży dla miłośników przyrody i fotografów, oferujący wyjątkową okazję do obserwacji wielu różnych gatunków dzikich zwierząt w pięknym i malowniczym otoczeniu.

Odwiedzający Wyspę Kormoranów powinni wiedzieć, że jest ona chronionym rezerwatem przyrody i wszyscy odwiedzający muszą przestrzegać zasad i przepisów ustalonych przez lokalne władze. W związku z tym nie powinni zakłócać spokoju dzikich zwierząt ani w żaden sposób niszczyć środowiska.