Jesteś głodny i szukasz sprawdzonych restauracji w miejscowości Pisz? Poniżej znajdziesz listę.

Baszta Pisz

Baszta Pisz to niewielki lokal usytuowany niedaleko rzeki Pisa. Restauracja oferuje szeroki wybór dań, w tym pierogi z dzika w okrasie kasztanowej (13,9zł.) oraz Comber jagnięcy w sosie własnym na dyniowym puree z pieczonymi warzywami korzennymi(33zł.). Restauracja codziennie serwuje danie dnia w przedziale 16 – 18 zł. Jakość serwowanych dań jest bardzo wysoka, dlatego polecamy Basztę Pisz jako jedną z najlepszych restauracji w centrum Pisza.

danie miesne
Restauracje Pisz (zdjęcie mięsne – podglądowe)

Smuga Cienia

Menu jest bardzo bogate i zawiera wiele różnych potraw, od zup po dania główne. Obsługa jest bardzo uprzejma i profesjonalna. Jest to idealne miejsce na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi.

sniadanie hummus
Restauracje w Piszu (zdjęcie ze śniadania – podglądowe)

Restauracja w Hotelu nad Pisą

Restauracja w Hotelu nad Pisą to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Pisza. Możemy tu skosztować nie tylko wyśmienitych dań rybnych, za które lokal ten jest znany. W menu znajdziemy również wiele mięsnych przystawek i sałatek. W restauracji można również spróbować niektórych specjałów kuchni śródziemnomorskiej. Oczywiście nie brakuje również różnorodnych deserów i przekąsek.

Oprócz smacznych dań serwowanych w restauracji, istnieje także możliwość zarezerwowania pięknie urządzonych pokoi hotelowych. Dodatkowo, urokliwe otoczenie sprawia, że wizyta w tym magicznym miejscu będzie niezapomniana.

syrop klonowy nalesniki
Restauracje Pisz (zdjęcie naleśników – podglądowe)

Bistro Wieża

Jego niecodzienny charakter polega na tym, że zostało stworzone w celu aktywizacji osób niepełnosprawnych zawodowo. Potrawy serwowane w tym miejscu są równie wyjątkowe jak w najlepszych restauracjach. Menu jest ustalane z tygodniowym wyprzedzeniem, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lokal znajduje się obok znanej wieży ciśnień w Piszu, która jest rozpoznawalna w całym mieście.

ciasteczka jagodzianki
Restauracje Pisz (zdjęcie ciasteczek – podglądowe)