Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść smaczne jedzenie w Kętrzynie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy listę firm gastronomicznych, które działają w miejscowości Kętrzyn.

Restauracja Kardamon


Restauracja w Kętrzynie to idealne miejsce dla miłośników zabytkowych budynków. Łukowe sklepienia nadają wnętrzu dworskości. Karcie menu można znaleźć dania kuchni polskiej, a także potrawy z różnych stron świata. Jest również menu dla dzieci oraz w wielu językach, co ułatwia odwiedzającym obcokrajowcom.

Polecamy spróbować zupę cebulową z grzanką serową, golonkę w piwie z ziemniakami i zasmażaną kapustą, pierogi ze szpinakiem oraz gulasz węgierski z babką ziemniaczaną. Porcje są duże, a ceny umiarkowane. Dla tych, którzy nie lubią wyszukanej kuchni, w menu jest pizza podawana w dwóch rozmiarach. Restauracja organizuje również wieczory z muzyką na żywo.

Plac marszałka Józefa Piłsudskiego 1 11-400 Kętrzyn

Cois

Restauracja serwuje włoską i polską kuchnię, w której szczególnie oryginalne i tradycyjne potrawy zachwycają naszych gości.

Makarony i sałatki są znane ze swoich świeżych i niepowtarzalnych smaków. W naszej restauracji możesz skosztować naszej cenionej pizzy i makaronów z alkoholowym napojem – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze połączenie. Oferują bezpłatną sieć Wi-Fi, dzięki której możesz podczas pobytu z łatwością surfować po Internecie.

COIS

Stara Kamienica

Restauracja Stara Kamienica znajduje się w zabytkowym obiekcie z końca XIX wieku. Wnętrze utrzymane jest w stylu kamienicy mieszczańskiej, co nadaje mu niesamowity klimat. Elewacja została odrestaurowana zgodnie z zachowanymi zdjęciami. Restauracja położona jest przy placu Piłsudskiego 12, naprzeciwko ratusza miejskiego. W pobliżu restauracji znajdują się parkingi na samochody osobowe. Lokal może pomieścić jednorazowo 120 osób, a dodatkowo dobudowana sala na imprezy może pomieścić do 50 osób. Menu oparte jest w przeważającej części na kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskiej.

stara kamienica