Szukasz aktualnych imprez w mieście Ryn? Odnajdziesz je na naszej stronie w kategoriach: koncerty, kabarety, wystawy i wiele innych. Jeśli organizujesz wydarzenie i chcesz dotrzeć z informacją do szerszego grona odbiorców to skontaktuj się z nami.

Sezon letni w Rynie obfituje w różnorodne atrakcje. W kalendarzu imprez na najbliższe miesiące znajdują się wydarzenia, które z pewnością przyciągną tłumy.

Już 25 czerwca zaplanowana jest pierwsza edycja Eksplozji Kolorów, imprezy pełnej barw i pozytywnej energii. W dniach 21-24 lipca odbędą się Dni Rynu, podczas których mieszkańcy i turyści będą mogli uczestniczyć w licznych atrakcjach. Miłośnicy historii powinni zapisać sobie w kalendarzu daty 12-14 sierpnia, kiedy to odbędzie się Festiwal Kultury Średniowiecza Masuria.

Za nami już “Majówka nad Jeziorem Ryńskim”, która przyciągnęła tłumy. Pierwsza niedziela maja była pełna konkurencji i atrakcji dla całych rodzin. W programie znalazły się dmuchańce, gry planszowe, wspólne czytanie bajek i twórcze działania z Biblioteką Publiczną w Rynie. Niezapomniane wrażenia dostarczyła zagroda z alpakami. Na koniec dnia, na nabrzeżu Jeziora Ryńskiego zgromadziły się tłumy, aby posłuchać koncertu Zespołu ojTam w amfiteatrze.

Sezon w Rynie na 2023 rok zapowiada się niezwykle interesująco, z wieloma wydarzeniami, na które warto zwrócić uwagę. Oto niektóre z nich:

  1. 25 czerwca – Eksplozja Kolorów: Pierwsza edycja tej barwnej imprezy, która z pewnością przyciągnie tłumy chętnych do uczestnictwa w niecodziennym wydarzeniu.
  2. 21-24 lipca – Dni Rynu: Tradycyjna impreza, podczas której mieszkańcy i turyści mogą celebrować wspólnie lokalną kulturę, bawić się na koncertach i uczestniczyć w licznych atrakcjach.
  3. 12-14 sierpnia – Festiwal Kultury Średniowiecza Masuria: Wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie uczestników w atmosferę średniowiecznej Polski, z prezentacjami, pokazami i inscenizacjami historycznymi.

Imprezy Ryn

Sobota 3 czerwca 2023

25.06.2022 – pierwsza edycja najbardziej kolorowej imprezy czyli EKSPOLOZJA KOLORÓW (amfiteatr nad Jeziorem Ołów) – zagrają dla Was DJ WILGA, ŁOJO, MATT5KI oraz TOMASZ DOLSKI

Biesiada Rycerska

Dni Rynu

21.07 Na Folkowa Nutę – koncert Zespołów Artystycznych RPEKiT (Sala widowiskowa RPEKiT w Rynie), 22.07 Spektakl – Kompania Teatralna (impreza biletowana), 23.07 Gra terenowa “Ryn zany i nieznany”, Czytanie w plenerze (Ekomarina), koncert wieczorny: GRZEGORZ HALAMA, NO LOGO, PATRYCJA MARKOWSKA (Amfiteatr nad Jeziorem Otów),

24.07 I Bieg Rynski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn Rodzinny Piknik z atrakcjami – Festyn Strzelecki i wystawa broni palnej (Strzelnica Sokót Ryn)

12-14.08.2022 r. FESTIWAL KULTURY ŚREDNIOWIECZA MASURIA