Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet “Koneserzy kolejnego dnia” – Reszel Zamek Reszel, 30 czerwca

Natalia Przybysz z zespołem – Koncert w Zamku Reszel – Reszel Zamek Reszel, 7 lipca

Artur Andrus z Zespołem – Recital Kabaretowy – Reszel Zamek Reszel, 4 sierpnia


Zapraszamy na niezapomniane koncerty w urokliwym Zamku Reszel!

  1. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet “Koneserzy kolejnego dnia” Data: 30 czerwca, godzina 20:00 Miejsce: Zamek ReszelPrzygotujcie się na wieczór pełen magii i pięknych dźwięków. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, wybitni artyści o niepowtarzalnych głosach, połączą siły z Warsaw String Quartet, tworząc niezwykłe połączenie muzyki wokalnej i kameralnej. Czekają na Was emocjonujące interpretacje utworów, które oczarują Wasze serca i umysły. “Koneserzy kolejnego dnia” to koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.
  2. POP & ROCK Natalia Przybysz z zespołem – Koncert w Zamku Reszel Data: 7 lipca, godzina 20:00 Miejsce: Zamek ReszelPrzygotujcie się na energetyczny wieczór pełen popu i rocka! Natalia Przybysz, utalentowana wokalistka, wraz ze swoim zespołem, zaprasza na koncert, który rozgrzeje atmosferę i porwie Was do tańca. Będziecie mieć okazję usłyszeć jej największe przeboje oraz nowe utwory, które podbijają serca słuchaczy. Ta wieczorna dawka muzyki pop i rock sprawi, że nie będziecie mogli usiedzieć w miejscu!

Koncerty odbędą się w malowniczym Zamku Reszel, który sam w sobie jest wyjątkowym miejscem pełnym historii i atmosfery. To doskonała okazja, aby połączyć piękno muzyki z niezwykłym otoczeniem zamkowych murów.