W dniach 24-27 maja 2023 r. serdecznie zapraszamy do Kortowa na 62. edycję święta studenckiego – Kortowiadę 2023!

Juwenalia to czas, kiedy studenci mogą rozkoszować się wolnością, beztroską i radością. Olsztyńskie juwenalia, czyli Kortowiada, to jedno z największych i najlepszych studenckich świąt w Polsce. Tegoroczna edycja obiecuje być jeszcze bardziej spektakularna i pełna niesamowitych atrakcji.

Plaża nad Jeziorem Kortowskim będzie sceną główną, gdzie odbywać się będą koncerty 15 artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Bez względu na preferencje muzyczne, każdy znajdzie coś dla siebie, a wieczory spędzone na Silent Party zapewnią niezapomniane wrażenia.

Nie tylko muzyka będzie gwarantować wspaniałą zabawę. W ciągu dnia czekać będą na Was liczne atrakcje kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Każdego roku Kortowiada przyjmuje inny motyw przewodni, a w tym roku tematyką przewodnią będą inspiracje kosmiczne, nawiązujące do Roku Mikołaja Kopernika. Przez cztery dni będziemy mogli cieszyć się nieziemskimi koncertami, Paradą Wydziałów, speed datingiem, festiwalem planszówek, kinem plenerowym i wieloma innymi wydarzeniami i aktywnościami.

Przypominamy, że większość wydarzeń towarzyszących Kortowiady jest bezpłatna, co sprawia, że to studenckie święto jest dostępne dla wszystkich chętnych.

Nie możemy się doczekać, aby Was tam zobaczyć! Będzie to niezapomniany czas pełen muzyki, zabawy i niezwykłej atmosfery, której nie można doświadczyć nigdzie indziej. Przygotujcie się na nieziemską przygodę na Kortowiadzie 2023!