Hotel Robert’s Port to oaza spokoju, położona w sercu malowniczego Pojezierza Mazurskiego. Ten elegancki hotel czterogwiazdkowy, zapewnia swym gościom bezpłatny dostęp do wspaniałego krytego basenu, basenu dla dzieci oraz sauny.

Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są klimatyzowane, wykończone w klasycznym stylu z podłogami wyłożonymi wykładziną. W ich skład wchodzi telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i lodówka, a także łazienka z prysznicem, wyposażona w bezpłatne kosmetyki oraz suszarkę do włosów.

Nasz personel recepcyjny jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na miejscu znajduje się również przytulna kawiarnia z patio oraz dwie restauracje, które serwują dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Z myślą o potrzebach naszych gości, w obrębie hotelu zapewniamy dostęp do ogrodu, siłowni i sali fitness.

Dla tych, którzy pragną bliżej poznać mazurskie krajobrazy, oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nordic walking, sprzętu do wędkowania, a także kajaków, rowerów wodnych i łodzi. Młodsi goście mogą korzystać z klubu dla dzieci, pokoju gier oraz bezpiecznego placu zabaw na świeżym powietrzu. Dodatkowo, za niewielką opłatą, oferujemy wannę z hydromasażem oraz różnego rodzaju zabiegi spa dla twarzy i ciała.