Moniuszki 22, Giżycko

87 44 17 100

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku zaprasza Gości do pobytu w różnorodnych obiektach o zróżnicowanym standardzie. Położenie na przepięknym terenie, w otoczeniu jeziora i malowniczej zieleni, oraz absolutna cisza stanowią gwarancję efektywnego wypoczynku.

Pokoje COS-OPO w Giżycku są rozlokowane w 11 budynkach, oferując łącznie 243 miejsca dla Gości.

Kompleks 9 internatów sportowych zachwyca piękną drewnianą konstrukcją i zapewnia 198 miejsc (90 pokoi 1, 2 i 3-osobowych). Pokoje są wyposażone w łazienki oraz telewizory. W każdym budynku znajduje się również sucha sauna oraz świetlica, a Goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Cena za pobyt wynosi od 52 zł za osobę poza sezonem i od 61 zł w sezonie.

Internat sportowy B1 położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie hali sportowej i oferuje 20 miejsc (10 pokoi 1, 2 i 3-osobowych). Pokoje posiadają łazienki z suszarkami, telewizory, lodówki oraz czajniki elektryczne, a Goście mają również dostęp do bezprzewodowego internetu. Cena za pobyt wynosi od 55 zł za osobę poza sezonem i od 66 zł w sezonie.

Internat sportowy B2 znajduje się na uboczu, zaledwie kilka kroków od jeziora Kisajno i oferuje 25 miejsc (11 pokoi 1 i 3-osobowych). Pokoje są wyposażone w łazienki z suszarkami, telewizory, lodówki oraz czajniki elektryczne. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy internet, a dodatkowo w budynku znajduje się sauna na podczerwień. Cena za pobyt wynosi od 55 zł za osobę poza sezonem i od 66 zł w sezonie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.