Elbląg słynie z wielu lokali gastronomicznych. W poniższym wpisie dowiesz się gdzie warto zjeść i jakie restauracje warto wybrać będąc w Elblągu.

Restauracja Stara Karczma

Priorytetem tej restauracji są świeże i najwyższej jakości składniki od lokalnych dostawców, a nasze potrawy są przygotowywane wyłącznie z naturalnych przypraw i ziół. Unikamy jak ognia gotowych mieszanek, sztucznych przypraw i ulepszaczy. Stara Karczma to nie tylko restauracja, gdzie codziennie można zjeść smaczne i sycące posiłki w przyjemnym towarzystwie. To także miejsce, gdzie zabawa często trwa do białego rana. Tak jest zwłaszcza podczas wesel, które organizujemy od początku istnienia naszej restauracji. Dysponujemy dwiema salami, które mogą pomieścić od 15 do 105 osób, w zależności od wielkości imprezy.

ul. Traugutta 48 82-300 Elbląg, Polska

stara karczma
Zdjęcie lokalu (restauracje Elbląg)

Restauracja Strzecha

Tutaj w restauracji kuchnia tradycyjna łączy się z włoską i autorską, co daje niepowtarzalną gamę smaków. Szefem kuchni jest sam jej właściciel, kucharz z wykształcenia i zamiłowania. Firma działa od 1995 roku. Początkowo specjalizowała się w przygotowywaniu włoskiej pizzy, jednakże kolejne lata szkoleń, poszukiwań smaków i nowych receptur doprowadziły do stworzenia restauracji

Studzienna 4-5 Elbląg, 82-300 (Stare Miasto)

strzecha elblag
Zdjęcie lokalu (restauracje w Elblągu)

Restauracja Studnia Smaków

“Studnia Smaków” to miejsce, które powstało z myślą o miłośnikach dobrej kuchni i wrażeń estetycznych, nie tylko na talerzu. W restauracji odnajdziecie prawdziwą kuchnię, w której dania powstają od podstaw i tylko z najwyższej jakości produktów pod czujnym okiem Szefa Kuchni Mariusza Długokenckiego i jego zespołu. Ich celem jest wprowadzenie Państwa w świat magii, jaką z pewnością jest dobra kuchnia, wyszukana, wykwintna, lecz także prosta i nieco zapomniana. Firma ma dwudziestoletnie doświadczenie, co pozwala na wprowadzanie nowych pomysłów, nowych form i powrotu do korzeni kuchni naszych babć i mam. “Studnia Smaków” ma nadzieję, że doceniacie Państwo ich trud i starania w walce o właściwy poziom sztuki kulinarnej.

Adres: Studzienna 31A, 82-300 Elbląg

studnia smakow
Zdjęcie lokalu (restauracje w Elblągu)

Restauracja Zmysły

Restauracja Zmysły to miejsce, które spełnia oczekiwania miłośników nowoczesnej kuchni, która łączy w sobie różnorodność smaków i aromatów. Nasza restauracja oferuje niepowtarzalne doznania, które pobudzają wszystkie zmysły i tworzą niezapomniane wspomnienia. A to wszystko w niesamowitym wnętrzu w stylu art deco.

Kuchnia, gdzie przygotowują naszych specjałów jest jak studio projektantów mody, a wnętrza restauracji oraz sposób podawania potraw sprawiają, że czujemy się jak na wystawie najlepszych francuskich wybiegów mody. To jest sztuka przez duże S. Każdy element potrawy, która powstaje jest ściśnie związany z poszczególnymi zmysłami. Wygląd, zapach, dźwięk, dotyk, aż na samym końcu smak… Tego trzeba doświadczyć.

Restauracja Zmysły znajduje się w centrum kulturalnym i kulinarnym Elbląga przy ulicy Rybackiej 46-471. Jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-22:00 lub 23:00

restauracja zmysly
Zdjęcie lokalu (gdzie zjeść w Elblągu)
restauracja zmysly

Restauracja Garam Masala

“Indyjska restauracja Garam Masala to pierwsza restauracja w Elblągu, która serwuje autentyczne dania kuchni indyjskiej. Wszystkie dania przygotowywane są według naszych specjalnych receptur, w tradycyjny sposób, z użyciem świeżych i naturalnych składników

garam