Mazurolandia to park miniatur położony w sercu polskiej wsi. Znajduje się w nim unikalna kolekcja miniaturowych budynków, zabytków i atrakcji, z których wszystkie zostały starannie wykonane ręcznie. Goście mogą zwiedzać kręte ścieżki parku i podziwiać misterne szczegóły miniaturowych budowli, od skomplikowanych kamiennych ścian zamku po kolorowe fasady domów i kościołów.

Jak informują właściciele tego obiektu jest to miejsce na grę w paintball. Po grze odpocząć można przy ognisku.

Oprócz tego oferowane są także zamknięte eventy. Jest również kilka stref takich jak: Strefa Zabawy, Sala Zabaw, Polana Legend i Baśni, Park Miniatu Zabytków Warmii i Mazurr, Muzeum Militariów z eksponatami z II Wojny Światowej, Grodzisko Rycerskie, Ogród Hitlera.

Mazurolandia działa przez cały rok zgodnie z ofertą dla wycieczek. Wstęp jest możliwy po wcześniejszej rezerwacji. Grupy mogą wybierać wycieczki z katalogu, rezerwować je i przeżywać wspaniałe przygody w naszym parku.

Pakiet Podstawowy

  • Cena: 29 PLN za osobę
  • Minimalna liczba uczestników: 20 osób

Wioska Świętego Mikołaja

Od 12 listopada do 23 grudnia zapraszamy do Wioski Świętego Mikołaja, która jest częścią Mazurolandii. To magiczne miejsce, które przeniesie Was w świąteczny nastrój i pozwoli poczuć magię Bożego Narodzenia.

Dla Klientów Indywidualnych

Podczas wakacji, od 22 czerwca do 1 września, Mazurolandia jest otwarta codziennie od 10:00 do 18:00. We wrześniu park jest czynny tylko w soboty i niedziele od 10:00 do 17:00. Po 30 września Mazurolandia będzie zamknięta dla klientów indywidualnych.

Kontakt

Rezerwacje:

Promocja i Kontakt dla Firm i Biur Podróży:

Park Mazurolandia to obowiązkowa wizyta dla tych, którzy szukają wyjątkowych i magicznych przeżyć.

Strona www: http://mazurolandia.pl/